אודות

ברלה מיוזיק קלאב - מועדון הופעות ואירועים

ברלה מיוזיק קלאב הוא מרכז תרבות מוזיקלי ייחודי, המתפקד כאולם הופעות חיות, אירועי מוזיקה למבוגרים ולילדים, ואירועים עסקיים ופרטיים.

האולם נמצא בקיבוץ להבות חביבה אשר בשרון הצפוני, על כביש 6.

מועדון "ברלה" הוקם בשנת 2007 כחזון של יזמים תל אביבים, שקלטו את הצורך והאפשרות לקיים הופעות חיות איכותיות גם במיקומים מחוץ למרכז הארץ.

החזון הסתבר כנכון: הביקוש להופעות חיות איכותיות בקרב תושבי עמק חפר והשרון הצפוני היה חזק ביותר. חוסר במקומות בילוי קרובים גיאוגרפית, יחד עם צורך במופעים איכותיים, ואפשרות של חווית בילוי מלאה, הובילו להצלחה מסחררת של המועדון.

תוך פרק זמן קצר ביותר יצאה השמועה על המקום המופלא, שקנה לעצמו למעלה מ-30 אלף חברים עד כה.

מועדון ברלה הוקם בחלל ששימש בעבר כחדר האוכל של קיבוץ להבות חביבה. במועדון הושקעו מיטב מערכות הסאונד והתאורה, במה רחבה ואולם מצופה עץ דק משובח, בשני מפלסים.

השילוב המרתק של צניעות הקיבוץ עם מועדון הופעות ייחודי, גרם לקהל להעריך את הקונספט, ולהצביע ברגליו. 

העירוב בין שני הקטבים -- קיבוץ "של פעם" ומועדון מוזיקה עכשווי טרנדי בעל איכויות "תל אביביות" -- תרם להצלחת "ברלה". 
 

ברלה אירועים - מקום לאירוע פרטי או עסקי


המועדון מתפקד כמועדון הופעות חיות במהלך כל סוף-השבוע (יום רביעי עד יום שבת), ובאמצע השבוע כאולם אירועים עסקיים ופרטיים. האירועים ב"ברלה" מתאפיינים במיתוג מכובד ולא "מנצנץ", ומאפשרים קיום קבלת פנים במדשאה, יחד עם אירוע/מופע בתוך המועדון הממוזג, עם במה ואמצעי סאונד תאורה משובחים.
 

מקום להופעות מיוחד


בכל סופשבוע פוקדים את המועדון למעלה מאלף איש בהופעות השונות. לאחרונה הוספנו גם ליין "הופעות לכל המשפחה" תוך דגש על הופעות חיות לילדים עם הוריהם. זוהי חוויה מוזיקלית שונה, הנותנת לילדים תחושה של מבוגרים, היושבים ליד שולחן, סועדים ונהנים ממופע איכותי באווירת מועדון (ולא באולם עם שורות מושבים).
 

התקשורת מפרגנת


התקשורת המקומית, מובילי דעת הקהל וה"סלבס" באזור, בירכו על הקמת "ברלה" ,ומשמשים סנגוריו בכל ועידה תרבותית. המועצות האזוריות תומכות ב"ברלה" ורואות במועדון זה כלי תרבותי ייחודי, המסייע לנוער ולמבוגרים בקבלת הופעות מיטב אמני הארץ בחצר הביתית.

כל אמן ישראלי נחשב כבר הופיע ב"ברלה". למועדון תוכניות פיתוח תרבות נוספות:

•    חבירה ושיתוף פעולה עם מועדון צוותא לתרבות מתקדמת.
•    קיום מופעי צהריים בימי שישי.
•    הרצאות איכות בתחומים שונים.
•    קיום מופעים למען הקהילה.

 

נשמח לעמוד לרשותכם


מועדון "ברלה" מעסיק צוות עובדים צעיר ואנרגטי מן המושבים והקיבוצים באיזור והוא הפך ליעד מועדף על עובדים צעירים המודעים ל"רוח" המיוחדת השוררת בו.

נשמח לסייע לכם בכל שאלה או הצעה.

שלכם,

גלעד גודר
מנהל מועדון "ברלה מיוזיק קלאב"

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים