תמונת מופע: אגדת הבלוז Mr.Sipp- מארח את אנדי וואטס

אגדת הבלוז Mr.Sipp- מארח את אנדי וואטס

פרטי ההצגה

 

אמן הבלוז האמריקני עטור הפרסים ממיסיסיפי והפרפורמר,  Castro Colemanהידוע בכינויMr.Sipp  -
בהופעה ראשונה בישראל!
במסגרת ההופעה יושק אלבומו החדש של נגן הבלוז הישראלי אנדי וואטס,
שיתארח במופע ויחד הם יבצעו על הבמה מלהיטיו של Mr.Sipp, קלאסיקות בלוז ידועות ואהובות, ושירים מהאלבום  SuperGroove החדש של וואטס.
המופע והאלבום יושק ביום שישי 8 במאי, בברלה בלהבות חביבה, ולמופע יצטרף הזמר דני שושן (הצ'רצ'ילים).


האלבום SuperGroove של וואטס הוקלט עם אמנים זוכי פרסים נוספים ביניהם, אמן הבלוז המוערך ריק אסטרין Rick Estrin ואליזה נילס Eliza Neals,
ווקאליסטית ופרפורמרית בלוז-רוק ענקית, ואמני R&B הבולטים בסצנה המקומית.  האלבום הוקלט בלייבל Music Booga של האמן מועמד לגראמי קני ניל Kenny Neal איתו הופיע אנדי בעבר בישראל.

AKA Mr.Sipp  Castro Coleman- "ילד הבלוז של מיסיסיפי", נולד ב- 1976 בעיירה הקטנה מקומב מ.ס. והחל לנגן בגיטרה בגיל 6.
דרך עבודה קשה והתמדה, הפך Mr.Sipp לזמר דלתא בלוז שלא ניתן להתעלם ממנו בזכות שירתו המדהימה, יכולת כתיבת שירים, מוזיקליות, וכפרפורמר ענק ומפיק תקליטים.
הוא השתתף במעלה מ- 50 הקלטות בפרויקטים שונים של מועמדי גראמי אמריקניים ידועים, ובשנת 2014 זכה בתחרות האתגר הבינלאומית, ובפרס גיטריסט גיבסון לשנה זו ופרסים נוספים.
במשך 22 שנים התמקד כאמן הקלטות ומפיק במוסיקת גוספל! ומאז הזכייה הגדולה שלו ב- The Blues Challenge והוצאת דיסק הבכורה "זו הגיטרה שלי", הוא התקבל באהדה בקהילת המוסיקה.
בהקלטת הבכורה שלו עבור תקליטי מלקו "ילד הבלוז של מיסיסיפי", הוא שר שירים מקוריים ומנגן בכלי נגינה רבים, בסגנון מוסיקלי מגוון שמפריד תקליט זה לרבות מהקלטות ה"דלתא בלוז".

אנדי וואטס מבכירי נגני הגיטרה במוסיקת הבלוז בישראל, הופיע עם כמה מאמני הבלוז הטובים בעולם בהם ג'וני וינטר, לאקי פיטרסון האגדי, ברנד אליסון ואחרים.
 וואסט מופיע ברחבי הארץ עם Blues On Fire, מופע הרית'ם ובלוז הגדול והמצליח שלו. את ההשראה העיקרית לנגינה הוא שואב ממוזיקאים גדולים כמו ג'ימי הנדריקס, סטיבי ריי וואהן, אלברט קינג, פיטר גרין ועוד.
אלבומו האחרוןBlues On Fire  יצא ב-2018 והכיל מוזיקה מקורית שכתב וואטס וגרסאות כיסוי לשירי הבלוז המוכרים ושיתוף פעולה עם ג'ו לואיס ווקר. האלבום שילב אלמנטים של סול, רוק וג'אז.
ועל הבמה אירח וואטס את אמני הבלוז המובילים בארץ ביניהם רוי יאנג, דני שושן ואחרים. 

https://www.youtube.com/watch?v=ftcIoOKAKmM 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=wEYY7BDqrzs

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים